יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
"העולם גדול ופתוח" וארץ ישראל גם | סימסטר א'(2341)
מרצים מתחלפים
קמפוס מזרחי, אולם זרנגין, מכללת תל-חי 09:30 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
"העולם גדול ופתוח" וארץ ישראל גם | סימסטר א'(2342)
מרצים מתחלפים
קמפוס מזרחי, אולם זרנגין, מכללת תל-חי 09:30 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אומנות הפסיפס(2362)
אסתי דרור
16:30 - 18:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אומנות הפסיפס(2363)
אסתי דרור
16:30 - 18:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
בישול בריא מתקדם | שנה ג'(2358)
דינה קיינן
16:30 - 18:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
בישול בריא מתקדם | שנה ג'(2359)
דינה קיינן
16:30 - 18:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ברידג' | מתקדמים(2364)
אלי הובר
16:30 - 18:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ברידג' | מתקדמים(2365)
אלי הובר
16:30 - 18:30

יום א'

קיץ 2019
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הסעות לסדרה סרט+ | ימי ראשון(תושב מועצה) קמפוס מזרחי, אולם זרנגין, מכללת תל-חי -

יום א'

קיץ 2019
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הסעות לסדרה סרט+ | ימי ראשון(תושב האזור) קמפוס מזרחי, אולם זרנגין, מכללת תל-חי -

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הרצאות TED | סימסטר א'(2352)
הלל אפרת
11:00 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
הרצאות TED | סימסטר א'(2353)
הלל אפרת
11:00 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חיים בסרט | סימסטר ב(2343מ)
זהר רובינשטיין
קמפוס מזרחי, אולם זרנגין, מכללת תל-חי 09:30 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חיים בסרט | סימסטר ב(2344א)
זהר רובינשטיין
קמפוס מזרחי, אולם זרנגין, מכללת תל-חי 09:30 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חלון לזמר העברי | סימסטר ב'(2354)
אביטל פוגל-מנשה
11:00 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
חלון לזמר העברי | סימסטר ב'(2355)
אביטל פוגל-מנשה
11:00 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
טיפוח היציבה(2481)
אופיר שתיל
09:00 - 10:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
טיפוח היציבה(2345)
אופיר שתיל
09:00 - 10:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
טניס שולחן(2366) 16:30 - 18:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
טניס שולחן(2367) 16:30 - 18:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
יוגה ומדיטציה(2346)
אופירה גורדון
09:00 - 10:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
יוגה ומדיטציה(2347)
אופירה גורדון
09:00 - 10:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מזון מרפא(2350)
דינה קיינן
11:00 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מזון מרפא(2351)
דינה קיינן
11:00 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מחול יצירתי | שנה א' וממשיכות(2356)
אריאלה פלד
11:00 - 12:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מחול יצירתי | שנה א' וממשיכות(2357)
אריאלה פלד
11:00 - 12:30

יום א'

קיץ 2019
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סרט + | ימי ראשון(תושב מועצה)
מרצים מתחלפים
קמפוס מזרחי, אולם זרנגין, מכללת תל-חי -

יום א'

קיץ 2019
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סרט + | ימי ראשון(תושב האזור)
מרצים מתחלפים
קמפוס מזרחי, אולם זרנגין, מכללת תל-חי -

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ערבית מדוברת | מתחילים(2360)
פאטחי נאיף מסאלחה
16:30 - 18:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ערבית מדוברת | מתחילים(2361)
פאטחי נאיף מסאלחה
16:30 - 18:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פסיכולוגיה בודהיסטית(2348)
יעל שלו
09:00 - 10:30

יום א'

יום ראשון
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
פסיכולוגיה בודהיסטית(2349)
יעל שלו
09:00 - 10:30

יום ב'

יום שני
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מסלול ללימודי אומנות(2368)
מרצים מתחלפים
09:00 - 12:30

יום ב'

יום שני
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מסלול ללימודי אומנות(2369)
מרצים מתחלפים
09:00 - 12:30

יום ב'

יום שני
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ציור - מסע רעיוני במבע חזותי(2370)
רזי כחלון
09:00 - 12:30

יום ב'

יום שני
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ציור - מסע רעיוני במבע חזותי(2371)
רזי כחלון
09:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
דתות ופולחן | יד בן-צבי(2388)
מרצים מתחלפים
המכללה האקדמית תל-חי 16:30 - 19:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מעשה טלאים(2375)
לאה הובר
09:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מעשה טלאים(2376)
לאה הובר
09:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
סוגיות בזקנה | סטודנטים לעוס וותיקי הגליל(2372)
פרופ' שירה הנטמן
08:45 - 10:15

יום ג'

יום שלישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ציור ורישום - מן החוץ לפנים(2373)
רחל רבינוביץ
09:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ציור ורישום - מן החוץ לפנים(2374)
רחל רבינוביץ
09:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קורס מחשב | תיק תקשורת(2377)
נעמי גבאי
09:00 - 12:30

יום ג'

יום שלישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קורס מחשב | תיק תקשורת(2378)
נעמי גבאי
09:00 - 12:30

יום ג' בוקר

יום שלישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
שלישי בקלור כרטיסיה ל-10 הרצאות(1)
מרצים מתחלפים
מרכז קלור 11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
"מתנות הגיל" - מסלול התפתחות אישית(2483)
אורי לנגליב
עינת פורת עמוס
הלל אפרת
09:30 - 15:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
"מתנות הגיל" - מסלול התפתחות אישית(2484)
אורי לנגליב
עינת פורת עמוס
הלל אפרת
09:30 - 15:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אמנות הרנסנס והבארוק(2395)
זהר רובינשטיין
09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
אמנות הרנסנס והבארוק(2396)
זהר רובינשטיין
09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
גמישותו של הזיכרון | מאורעות והשפעות השואה על החברה הישראלית(2393)
ד"ר תמיר הוד
09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
גמישותו של הזיכרון | מאורעות והשפעות השואה על החברה הישראלית(2394)
ד"ר תמיר הוד
09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
גרפיקה ממוחשבת(2421)
נעמי גבאי
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
גרפיקה ממוחשבת(2422)
נעמי גבאי
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
כיד הדמיון | כתיבה יצירתית(2399)
תמנע קורץ
09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
כיד הדמיון | כתיבה יצירתית(2400)
תמנע קורץ
09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מדעי האושר - פסיכולוגיה חיובית(2405)
ד"ר מיכל שחר
09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מדעי האושר - פסיכולוגיה חיובית(2406)
ד"ר מיכל שחר
09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מה הסיפור שלך?! - סדנת כתיבה לסיפור החיים שלך | מתחילים(2413)
תמנע קורץ
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מה הסיפור שלך?! - סדנת כתיבה לסיפור החיים שלך | מתחילים(2414)
תמנע קורץ
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מחול יצירתי | שנה ו'(2417)
אריאלה פלד
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מחול יצירתי | שנה ו'(2418)
אריאלה פלד
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מחול יצירתי | שנה ז'(2401)
אריאלה פלד
09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מחול יצירתי | שנה ז'(2402)
אריאלה פלד
09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מטבח בריא(2425)
דינה קיינן
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
מטבח בריא(2426)
דינה קיינן
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
נדרים פורחים באוויר - מסכת נדרים, משנה, תוספתא ותלמודים(2407)
אורית רוזנבליט
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
נדרים פורחים באוויר - מסכת נדרים, משנה, תוספתא ותלמודים(2408)
אורית רוזנבליט
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ספרות במראה החיים(2419)
אורית פראג
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ספרות במראה החיים(2420)
אורית פראג
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
עיון בפרקי תהילים(2389)
אורית רוזנבליט
09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
עיון בפרקי תהילים(2390)
אורית רוזנבליט
09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ערבית מדוברת | מתחילים(2423)
פאטחי נאיף מסאלחה
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ערבית מדוברת | מתחילים(2424)
פאטחי נאיף מסאלחה
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ערבית עממית מדוברת | ממשיכים(2397)
פתחי מסאלחה
09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
ערבית עממית מדוברת | ממשיכים(2398)
פתחי מסאלחה
09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
צ'י קונג(2415)
רונה קנר
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
צ'י קונג(2416)
רונה קנר
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קרימינולוגיה בראי האקטואליה(2411)
רעות ביתן
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קרימינולוגיה בראי האקטואליה(2412)
רעות ביתן
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קרמיקה(2391)
לאה הובר
09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
קרמיקה(2392)
לאה הובר
09:00 - 10:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תרבות יפן המסורתית(2428)
ד"ר רוני שריג
11:00 - 12:30

יום ד'

יום רביעי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תרבות יפן המסורתית(2429)
ד"ר רוני שריג
11:00 - 12:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
היסטוריה, אוכל ותרבות - "מטעמים מההיסטוריה"(2442)
מירי רזניק
אחיק דור
11:00 - 12:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
היסטוריה, אוכל ותרבות - "מטעמים מההיסטוריה"(2443)
מירי רזניק
אחיק דור
11:00 - 12:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
נגרות(2430)
רמי גולן
09:00 - 12:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
נגרות(2431)
רמי גולן
09:00 - 12:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
צילום חוויתי במצלמה ובסמארטפון(2440)
שעיה אי-מגור
בית ותיקי הגליל 11:00 - 12:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
צילום חוויתי במצלמה ובסמארטפון(2441)
שעיה אי-מגור
בית ותיקי הגליל 11:00 - 12:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
רקמת עמים - "מזרח אירופה"(2436)
אביבה יסעור
09:00 - 10:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
רקמת עמים - "מזרח אירופה"(2437)
אביבה יסעור
09:00 - 10:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
רקמת עמים - "מזרח אירופה"(2436)
אביבה יסעור
11:00 - 12:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
רקמת עמים - "מזרח אירופה"(2437)
אביבה יסעור
11:00 - 12:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תולדות האדם הקדמון - רעיונות, מחשבות וחפירות(2438)
פרופ' גונן שרון
09:00 - 10:30

יום ה'

יום חמישי
שם החוגמרצה/יםמיקוםשעה
תולדות האדם הקדמון - רעיונות, מחשבות וחפירות(2439)
פרופ' גונן שרון
09:00 - 10:30